- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
18
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Lanosss
11
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
13 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
6
Tak już całkiem na chłodno jeśli ktoś musiał w tym finale to Juve i ta presja, mit muru obronnego upadł. Jest takie powiedzenie każdy balon pęknie gdy wciąż jest dmuchany. Balon Juve pękł wraz z gwizdkiem rozpoczynającym drugiej połowę spotkania. Juve które naprawdę wyglądało świetnie w pierwszej połowie na drugą po prostu nie wyszło. Tak samo jak Bayern w pierszym meczu w Monachium w 1/4 LM z Realem. Ale do rzeczy, chyba nikt nie ma wątpliwości, że Real w drugiej polowe zdemolował Juventus. Magiczny Modrić, czołg Casemiro, błysk Ronaldo i boczni obrońcy Realu, którzy w tym meczu byli niesamowici. Real od pierwszego giwzdka w drugiej połowie siadł pressingiem na Juve i zamknął ich jak w piłce ręcznej, grając po prostu swoją grę. Spektakularna druga połowa Realu, a Juve? Jakby przestraszyło się szansy jaka się przed nimi otwiera, zagrali, a właściwie to nie zagrali drugiej cześci spotkania w Cardiff. Nie wiem jak wyglądały przerwy w obu szatniach, ale domyślam się, że w szatni Juve było przekonanie o wielkości gry obronej, a z przodu Dybala coś wymyśli, coś w końcu wpadnie i wygramy 2-1. Obrona Juve została zagłaskana przez media, a młody atak zjadła presja. Mam tu na myśli Dybale, chlopak spalil się psychicznie. Bo to, że Higuain pali się w finałach wiemy od lat. Cóż cieszy mnie fakt, że na tej stronie jakieś 70, 80% uznaje Real za zasłużonego zwycięzce. Dzięki za miłe słowa, piękny sezon 2016-17 już za nami. Piękny z perspektywy kibica Realu. Widzimy się w sierpniu podczas 2-óch El Clasico!