La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

konto usunięte

0

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,66725,21914631,kazdego-dnia-walcze-ze-soba-by-moje-dziecko-nie-odczulo-ze.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_wysokieobcasy&disableRedirects=true
Nie no degrengolada i impotencja umysłowa ludzi odkrywa nie dna oceanów głupoty, ale dno dna. Ja nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje. Matka pisze list (jeśli to jakaś w ogóle napisała, a nie ześwirowana feministka z GW), że żałuje, że urodziła dziecko... Bezduszność, brak miłości i myślenia. Tego przede wszystkim brakuje takim ludziom. Niektórzy faktycznie nie powinni mieć dzieci, ale dlaczego nie myśleli o tym wcześniej? Może aborcja do 10 roku życia teraz XD Tu już nawet nie chodzi o przyzwolenie na aborcję, ale granica błazenady z tym związanej przesuwa się do niebezpiecznej granicy, że kobieta nie chce być rzeczą, ale dziecko to w sumie dla niej rzecz...

21

@krzychu1526 Wchodzić na GW i narzekać na głupotę i spier***enie to tak, jakby zaciągnąć się na kuter i być zdziwionym, że wali rybą :D

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

1

@Skurczesyn Ja wiem. Nie wszedłem tam bezpośrednio tylko gdzieś to widziałem, ale i tak przepraszam :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?