La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1350 Culés

0

Miał ktoś może problem w bmw e90 z automatem, ze przy dużym upalaniu samochod po prostu zgasł jakby mu odcięło prąd, po paru minutach dało się go odpalić ale skrzynia jechała tylko na 2 biegu. Dałem mu odpocząć na noc dziś go odpaliłem i wszystko ok. W czym może być problem? Mechatronic, wymiana filtrów i oleju w skrzyni bo z tego co widzę to ze wszystkimi płynami potrzebnymi jest deficyt czy gdzie szukać przyczyny? Bo skrzynia wrzucała P, R, N no i na drive jakby się zblokowała na chyba 2 czy 3, a dziś już wróciła do normy

konto usunięte

0

@witampanagenerala Automat wymaga kontroli i czasem wymiany oleju w sobie, robiłeś to? Od tego bym zaczął, choć mam nie wielkie doświadczenie z automatami, we Włocławku w Samochodówce są Warsztaty ZSS na Żytniej i jak masz nie daleko, to się przejedź, a jak nie to poszukaj nr tel i popytaj o Sławomira Kloca. Człowiek wie chyba wszystko o skrzyniach, zęby na nich zjadł, więc pewnie znajdzie rozwiązanie.

0

@LinekPark Dzięki piękne, na dniach się do niego odezwę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?