La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

10

Zważając na to, jak gra Dembele w wieku 20 lat, w przypadku naprawdę olbrzymiej kwoty oczekiwanej za Verrattiego zastanowiłbym się nad nim i Serim. Za nim ktoś mnie zjedzie xD :



1. Dembele w przyszłym sezonie może kosztować 2x tyle ile teraz, a sam mówił, że chciałby grać w Barcie, więc transfer może nie byłby taki trudny do zrealizowania.

2. Seri niby zagrał bardzo dobrze tylko 1 sezon, podobnie jak Kante w Leicester :)

3. Nadal mamy w zanadrzu Denisa i Gomesa, którzy mają wielki potencjał i po 1 trudnym dla nich sezonie, który z pewnością dużo ich nauczył, teraz może być dużo lepiej. Nie róbmy nie wiadomo jakiej tragedii po jednym słabszym sezonie.



Nadal nie twierdzę, że transfer Verrattiego byłby błędem, ale Dembele na tym rynku to może być znakomita okazja. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. No, chyba że zarząd da radę sprowadzić Włocha i Francuza, ale wydaje się to być niemożliwe.

konto usunięte

0

@VEB931 Niestety obudziliśmy się za późno i za wszelką cenę musimy ściągnąć jednego z najlepszych rozgrywających obecnie na rynku, nie możemy sięgać po pół środki bo wyjdzie jak w zeszłym sezonie.

konto usunięte

11

@DamianVeB11 Skończcie w koncu piep...o tych półśrodkach. Jeśli ktoś stawia na gracza i obdarzy go zaufaniem ten może się równie dobrze odpłacić świetną gra. To ktoś kiedyś zaufał Verattiem .Couthinio itd. Każdy z tych zawodników przychodził z mniejszych klubów.

0

@DamianVeB11 No właśnie o tym piszę, nie patrzmy na jeden sezon. Półśrodki czasami potrzebują trochę pograć, by stać się klasowymi piłkarzami.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Jasne, ale wątpię aby Denis wystrzelił w 1 sezon, mamy piłkarzy z potencjałem ale nie mamy rozgrywającego na 1 skład. Chciałbyś aby od początku sezonu na rozgrywającym grał np. Denis? Nawet nie został do końca wprowadzony, ile on grał... Prawie w ogóle. Potrzeba nam jednego z najlepszych pomocników bo za późno pomyśleli. Potrzeba nam trofeów, kupiliśmy Gomesa, Denisa, mamy Rafę, odpalą jeszcze ale potrzebuje tego pierwszego, na którego można liczyć i który potrafi zastąpić Xaviego. Jest nim Verratti.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Taka różnica że to Barça, walczymy o tryplet a jeśli Seri nie wypalił by to znowu obeszlibysmy się smakiem. Verratti to pewniak.

0

@VEB931 Wszystko fajnie ze przy Serim dajesz porownanie do Kante ale jednoczesnie moglbys dodac ile bylo pilkarzy tzw jednego sezonu - ktorzy mieli w swojej karierze krotki okres gry ponad swoje umiejetnosci lub na granicy.

Seri to nie jest 20 latek - tylko 26 letni pilkarz

0

@mekston Ja wiem. 26 lat to nadal jest mało i można się w takim wieku mocno rozwinąć. Poza tym, tak jak napisałem, Denis i Gomes prawdopodobnie wskoczą na nowy poziom bo już będą znać klub, filozofie i zawodników. Podobnie było z Neymarem. Patrz jaki miał drugi sezon, a jaki pierwszy. Przepaść. Warto zaufać tym zawodnikom i skorzystać z chyba największej okazji na rynku, jaką jest Dembele.

0

@VEB931 Przepasc ale widac bylo ile Ney potrafi w trudnych meczach i tak - spotkanie z Realem np a u Denisa i Gomesa nie za wiele bylo tych pozytywow

0

@VEB931 26 to nie jest jeszcze duzo ale zastanawia ze to jest jego pierwszy sezon lepszy i tyle - bardzo wielu bylo takich po prostu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?