La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1442 Culés

konto usunięte

1

Witam po banie :)

No to transfer ŚO widzę, że mamy z bani. I słusznie. 10x mniej niż real dał za Viniciusa.

Tak się zastanawiam w przypadku przyjścia Verattiego kogo i ilu pomocników chcielibyście żeby Barca sprzedała? Moim zdaniem zdecydowanie Rafinha, którego mimo, że nieco bronią statystyki gra zupełnie mnie nie zadowala. I w przeciwieństwie do Gomesa na korzyśc Portugalczyka działa pewien bardzo ważny przynajmniej dla mnie czynnik. Potencjał. Odnoszę wrażenie, że Rafinha, którego widzieliśmy w tym sezonie to max ile można z niego wyciągnąć. Gomes i Denis są dla mnie zagadką. I to jest ich atutem. Do tego ja osobiście kieruję się zasadą, że za pierwszy sezon nie powinno się skreślać zawodnika. Gdybyśmy tak robili Busquets czy S. Roberto nie graliby dzisiaj w Barcelonie. Iniesta nie do ruszenia tutaj nawet nie będę się specjalnie rozwodził na ten temat. Z kolei ktoś z dwójki Rakitic/ Arda powinien nas opuścić. Nigdy nie byłem fanem Rakitica. Może po części dlatego, że nie lubię tego typu piłkarzy, którzy bronią się zawsze wykonywaniem "brudnej roboty" nie wnosząc przy tym nic magicznego. Surowy rzemieślnik, za którego można zgarnąć 50 baniek, bo renome ma niezłą. Nie ma nic gorszego dla zawodnika Barcelony niż określenie, że jest "dobry". Z całym szacunkiem, ale nie jesteśmy Valencią czy Evertonem. Jak patrzę co po niektóre wariaty robią w 2 linii w innych klubach to naprawdę postawa niektorych naszych box to boxów woła o pomstę do nieba.

2

@masq Zgadzam się w 100%, Rakitić to dobry rzemieślnik, ale to jest Barcelona. Jej jest potrzebny artysta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?