La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

9

Niektórzy oceniają transfer Verrattiego tak jak Deulofeu i Denisa-po jednym meczu i jednym artykule. Raz mówią Verratti fichado, żeby za chwilę napisać "nici z Verrattiego". Pozwolę sobie ocenić sytuację po całości artykułów. Verratti chce do Barcy, Barca chce Verrattiego, PSG chce zatrzymać Verrattiego-co do tych 3 rzeczy nie mam wątpliwości. I teraz tak- Verratti obok Thiago i Kroosa jest najlepszym rozgrywającym na świecie, tylko idiota chciałby go oddać. Na pewno negocjacje będą długie i trzeba się na to nastawić. Ostatnio arabski właściciel PSG uciął spekulacje-zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Jeżeli Verratti chce do Barcy to zrobi wszystko, żeby do nas trafić łącznie z publiczną deklaracją. Pozostaje poczekać i nie nastawiać się z góry pozytywnie lub negatywnie.

konto usunięte

1

@Bartek22 Podsumowując: 66% na transfer Verrattiego. Barca chce, Verratti chce, PSG nie chce.

konto usunięte

3

@Bartek22 Weź pod uwage, ze arabski własciciel moze byc i jest bardzo upierdliwym adwersarzem w rozmowach :)

0

@al Fayed Właśnie o to mi chodziło :) Transfer Verrattiego będzie trudny do przeprowadzenia ze wzgledu na klasę, cenę zawodnika i klub w którym występuje. Nie wiem do końca jak przekazać to co myślę, więc napiszę tyle, że tonuję nastroje. Zarówno pozytywne jak i negatywne. Czekamy na następcę Xaviego długo, następny miesiąc też jakoś wytrzymamy. Oby to czekanie zwieńczył artykuł pod nazwą "Verratti fichado".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?