La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

20

Nic ten Semedo przez te 45 minut nie pokazał. Gra się toczy głównie lewą stroną. Zapamiętałem go tylko z brutalnego faulu. Gdyby nie fakt, że ponoć się nim Barcelona interesuje, to bym na niego w ogóle uwagi nie zwrócił. Ot zwykły boczny obrońca.

Po raz kolejny powtórzę. 24-latek, który rozegrał jeden sezon w pierwszym składzie Benfici, która życzy sobie za niego 50 milionów euro. Absurd. Wzmocnienie pokroju Lucasa Limy czy Paulinho.

4

@hen0x nahajpowany człowiek Mendesa z ligi portugalskiej. Wiadomo czym to pachnie

konto usunięte

2

@hen0x Miałem pytać jak gra, dzięki za odpowiedź. Zgadzam się z Twoją opinią, co do jego przydatności dla Barcelony. I od kilku tygodni piszę o tym, że chłop, który określany jest przez wielu 'ekspertów' tego forum jako 'kot', jest pewnie takim samym wynalazkiem, jak inny prawy obrońca, Danilo, o którym było jeszcze głośniej, zagrał więcej niż jeden dobry sezon w słabej lidze portugalskiej, a i tak nie poradził sobie na wyższym poziomie.

Więc ludzie, ogarnijcie się i uwierzcie, że jeżeli ktoś zagra dobry sezon w średniej lidze, nie znaczy, że może być od razu ważnym ogniwem zespołu z topu; vide Seri. Dlatego dalej jestem za transferem Bellerina.

0

@hen0x Na szczęście "Bellerin fisiado" jest o wiele bardziej prawdopodobne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?