La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

konto usunięte

1

(post w stylu transfery z fify, wiec bez hejtu)
Biorac pod uwage zainteresowanie (zakladam, ze gazety nie wyssaly wszystkiego z palca) Lima i Paulinho to raczej naturalnie nasuwa sie podejrzenie, ze to transfery pod zachcianki Neymara/jego ojca. Co byscie powiedzieli, gdyby w takim wypadku nie tylko nie kupowac tych eksperymentow ale tez sprzedac Neymara (pozbywajac sie jego ojca) i za zarobiony hajs (+ hajs z innych transferow i podstawowego budzetu) kupic Dembele, Verrattiego, Bellerina i na lewe skrzydlo Lemara z Monaco? (i pewnie spokojnie starczyloby jeszcze na Oyarzabala do rotacji0

9

@Mith Jesli na 100% okazaloby sie, ze to Neymar ma zachcianki i namawia ojca/zarzad do kupna danych pilkarzy to Barca powinna go sprzedac. Dobro klubu ponad dobro zawodnika. Aczkolwiek watpie, zeby tak bylo, wiec nie ma co gdybac.

konto usunięte

0

@adisont92 tzn to z gory jest gdybanie bo nawet jezeli to sa jego zachcianki to jak widac po plotkach, zarzad woli je spelniac niz sprzedac Neymara za dobry hajs

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?