La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

1

Nie do końca wiem po co ten Saul. Możnaby 4-2-3-1 razem z Roberto. Dwóch pracusiów i najbardziej uniwersalnych piłkarzy jakich znam. Tylko Barcelona potrzebuje lidera, a obaj ci goście takowymi nie są. Nawet nie do końca sobie to wyobrażam. Cała barcelońska filozofia jest oparta na kontroli piłki w środku pola z jednym wyraźnym liderem, którym był Xavi. Zastanawiam się czy takie 4-2-3-1 bez naturalnego lidera dałoby radę grać "po barcelońsku". Chodzi mi tu głównie o obecność w składzie kolesia do którego podajesz piłkę, jak nie wiesz co zrobić. Kiedyś Xavi, teraz Messi, jak mogłaby wyglądać gra bez nich albo piłkarzy o ich profilu i czy dalej wyglądałoby to jak Barcelona?

konto usunięte

0

@Bartek22 Nie zależnie od tego kogo Barca nie sprowadzi to tego głównego lidera środka pola i tak nie będzie jeszcze przez kilka lat.

0

@Shaggys Oczywiście, że będzie - Verratti.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?