La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

1

Co sądzicie jakby w tym okienku przyszedł Mere i Ceballos? Co o nich dwóch sądzicie?

0

@WiernyDoKoncaFCB Dwóch młodych, bardzo utalentowanych piłkarzy. Dodać do tego Verrattiego i Bellerina i mamy super kadrę. W przypadku jednak przyjścia obu pomocników i przesunięcia Alenii trzeba będzie pożegnać dwóch pomocników. Rotację rotacjami, ale 9 pomocników to byłaby przesada według mnie.

3

@WiernyDoKoncaFCB takie okienko pokazałoby, że potrafimy bardzo rozsądnie działać pod kątem polityki transferowej.

To jest zdecydowanie lepszy kierunek niż kupowanie 23-letnich zawodników z Valencii za 2-3 razy większe pieniądze, który nie są już tak perspektywiczni.

Ale oczywiście okienko nie mogłoby się zamknąć na tych dwóch nazwiskach, a do tego pomoc musiałaby być posprzątana, bo ciasno tam.

konto usunięte

0

@WiernyDoKoncaFCB Ceballos na 100% nie przejdzie do nas a Mere był by ciekawa opcja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?