La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1003 Culés

konto usunięte

0

Hehe, a na Twitterze znowu wielka radocha że Kubica ponownie zasiądzie za kierownicą bolidu F1 :) Zaskakujące jaką sympatie sobie Robert wypracował.

konto usunięte

0

@anaklamadzama To już oficjalnie wraca do F1?

konto usunięte

0

@PheNOmeN Nie to jakis festiwal prędkości tylko. Ale cieszy mnie podjarka kibiców :)

0

@anaklamadzama Czemu podjarka? Sam Robert powiedział, że jest gotowy do powrotu. Ja sam czekam na jego powrót. To co on przeszedł należy mu się ogromny szacun i powinien dostać szanse powrotu.

konto usunięte

0

@bodzio10 Chodzi mi o to że co drugi komentarz jest o Kubicy. Ludzie go lubią i jarają się tym że mogą go znowu oglądać za kółkiem bolidu F1

konto usunięte

0

@anaklamadzama Sam się niesamowicie jaram, że jest nadzieja na powrót Kubicy do F1. Kiedyś się marzyło, żeby zobaczyć go w czerwonej stajni spod znaku konia.

konto usunięte

0

@AdP10 No teraz chyba czekamy na jakikolwiek mały kroczek w kierunku F1. Ja sam nigdy nie byłem wielkim fanem F1 ale jak jeździł RK to F1 zawsze w tle leciała (coś jak teraz liga angielska ;) ). Fajnie by było w ogóle go jeszcze kiedyś w F1 zobaczyć!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?