- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
5
Wy też macie wrażenie, że transfery, które jeszcze do wczoraj wydawały się tak realne (Bellerin, Verratti, Ceballos) dziś można odłożyć do lamusa?;/ Co raz więcej na to wskazuje niestety... Powiem szczerze, że bardzo liczyłem i nadal liczę na transfer Włocha pewnie tak samo jak większość z was, ale nie ma co się oszukiwać... To mało prawdopodobne aby do nas dołączył. Bellerina pewnie też Arsenal nie wypuści, chociaż w tym wypadku płakał nie będę tym bardziej jeśli mielibyśmy zapłacić za niego 50+ mln, a Ceballos znając życie, trafi do Realu;((
ajjjjjjjjjjj
1
@marian_dziedziel Po prostu dajesz się wodzić za nos pismakom którzy żyją z wymyślania 'faktów' :)
0
@anaklamadzama Pewnie po części masz rację;)
0
@marian_dziedziel Nie mam żadnego wrażenia i radzę innym również go nie mieć. Zaledwie wczoraj cała trójka była "jedną nogą w Barcelonie", a dzisiaj to co najwyżej Paulinho sądząc po wpisach. Zresztą co na to wskazuje, że do lamusa? Przez jeden dzień się wszystko pozmieniało? Taki wpis świadczy o tym, że łykasz wszystko jak pelikan. Oceniając szanse na transfery popatrz sobie na wcześniejsze wpisy, a nie na dzisiejsze jedynie. Już mam trochę dość tego pierdzielenia "Wydaje mi się, że i tak nikt do nas nie przyjdzie", "Z takim zarządem to co najwyżej Paulinho kupimy". No ileż można. Wiem,że lepiej się miło zaskoczyć niż nastawić się, a potem kupa, ale już za dużo tego fermentu.