La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

0

Wszystko wskazuje na to, że o Verrattim można już zapominać. Od początku nie wierzyłem w ten transfer, ale ostatnie tygodnie narobiły mi porządnego smaczka więc teraz niestety czuję trochę zawodu. Jedyna nadzieja to, że ta wypowiedź jego to przeprosiny szejka żeby się nie wkurzył i liczenie na to, że w końcu może pod koniec okienka ulegnie. Ale wydaje mi się to mało prawdopodobne i obstawiam, że zarząd Barcy ma podobne odczucia i pewnie przestanie się o niego starać. To kto w takim razie? Jak dla mnie nie ma alternatywy, Marco to jedyny zawodnik, który z miejsca mógł uzdrowić całą linię naszej pomocy. Mówicie Seri? Nie chce mi się wierzyć żeby taki koleś udźwignął grę w Barcy. Może Valverde coś wyczaruje z obecnej kadry, ale ja po prostu w naszą linie pomocy nie wierzę i tyle.

konto usunięte

0

@Granto Z całym szacunkiem, ale ten zarząd, jeżeli nie potrafi negocjować dużych transferów, a jak widać nie potrafi, ściągnie nam ludzi pokroju Paulinho.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?