- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
7
Jak to jest, że Real dzisiaj zaprezentował Theo, kwestią godzin jest podpisanie kontraktu przez Ceballosa, a Barca zaprząta sobie głowę Paulinho, byłym piłkarzem ŁKS-u. Gdybym był kibicem Barcy to by mnie troszkę bolało. Mimo wszystko nawet będąc kibicem Realu, boli mnie to co Bartomeu robi z Barceloną. Dlaczego mnie to boli? Ponieważ mimo wrogości, waśni miedzy klubami. Uważam, że dobra Barca napędza Real i odwrotnie. Jednak wasz prezes zadaje temu kłam. Dla mnie niczym nie różni się od Rosella, ta sama świta. Przykre wszak jeśli popatrzymy na ostatnich zwycięzców LM:
● 2016/17 Real Madryt
● 2015/16 Real Madryt
● 2014/15 Barcelona
● 2013/14 Real Madryt
Warto byłoby podtrzymać tą hegemonie Hiszpańskich drużyn w LM. Jednak na chwile obecną na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak, że dla prezesa motto to , nie ''Barca więcej, niż klub'' Tylko ''Stołki, więcej, niż klub'' - Troszkę przykra ta puenta, ale myślę, że prawdziwa i oddaje istotę tego co się dzieje obecnie z Barceloną.
1
@AmigoBlancos masz racje kolezko
13
@AmigoBlancos Zarząd mamy nieudolny. Jednak w przypadku takiego Ceballosa nie mieliśmy nic do gadania, bo chodziło o klauzulę. Wolał iść do białych, to niech sobie idzie.
32
@AmigoBlancos
2019/20 Barcelona
2018/19 Barcelona
2017/18 Barcelona
2016/17 Real Madryt
2015/16 Real Madryt
2014/15 Barcelona
2013/14 Real Madryt
Moim zdaniem tak to niedługo może wyglądać.
8
@samueleto Mimo wszystko niewiele na to wskazuje - w dzisiejszej pilce moze i nie tylko dzisiejszej ale trudno o regularne i powtarzalne sukcesy bez srodka pola.
Ale badsmy dobrej mysli
7
@AmigoBlancos Ceballosa czy Vinciusa w ogole nie zaluje, ale Theo troche tak. Chociaz z drugiej strony stylem wole Albe (gdyby mniej pajacowal to bylbym w niebie), a Digne rowniez bardzo lubie, wiec jakiegos bolu 4 liter nie mam. Mi zalezy na pomocniku swiatowej klasy i jesli takowego Barca pozyska, to reszta mnie nie obchodzi. A Real sprzedajac Jamesa i Morate moze jedynie sie oslabic.
0
@samueleto Jak Douglas wróci z wypożyczenia ze Sportingu?
0
@AmigoBlancos Tak. Douglas Costa. -P
1
@AmigoBlancos "Troszke bolalo"? Nawet jak odchodzil Rijkaard to nie bylo takiego wk.. na zarzad jak teraz. Wszyscy leja z organizacji klubu,ciagle jakies rozprawy i afery.Z Chinczykami nie potrafia negocjowac o 29 letniego pilkarza i to w chwili kiedy Real obronil LM a reszta druzyn (glownie ang.) zbroi sie jak moze zeby przerwac serie hiszpanskich druzyn.
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@AmigoBlancos Wszystko fajnie, ale jakby zebrać ten cały fart Realu i postawić tam Legię Warszawa to miałaby jakieś szanse.
0
@Joker91 Po czesci nie bylo dlatego tez ze wowczas biali nie odnosili takich sukcesow