La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

0

W pierwszej połowie sezonu odczuwałem strasznie brak rozgrywającego. Potem 3-4-3, a potem to się jakoś zatarło. Nie wiem jak wy, ale to odczucie osłabło. Dokładnie w tym samym czasie zauważyłem, ze Rakitić schodzi na skrzydło asekurując Messiego. Kał się mogę znać na jakichkolwiek schematach taktycznych, ale, jeżeli klub szuka klasycznego rozgrywającego, no to wiadomo. Verratti, ew. Seri. Natomiast gdyby tenże rozgrywający miałby pełnić funkcę Rakiticia w końcówce sezonu i być kolesiem o właściwie ciężkiej do określenia pozycji to Eriksen pasuje bardzo dobrze. Nie oglądam za dużo Totków, ale chyba właśnie taką rolę w zespole pełni. Wie ktoś jak u niego z defensywą i odbiorami? Wiadomo, że Messi to leń w tym aspekcie także na to też trzeba zwrócić uwagę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?