La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

konto usunięte

2

Cieszę się, że przyjdzie Sidibe albo Semedo bo to są topowi piłkarze a nie jakieś polsrodki. Natomiast nie nastawiam się na transfer topowego pomocnika. Są dwa wyjścia. Przyjdzie jakiś kartofel w postaci Paulinho, albo Fernandez powie, że naszym transferem będzie przesunięcie Roberto do drugiej lini.

konto usunięte

0

@MaTt_BarcaFan Przesunięcie Roberto to jest konieczność i on sobie tam da radę. Problem tylko będzie jeśli Iniesta będzie czuł się źle fizycznie, bo nie bardzo mamy alternatywę, żeby zastąpić tę jakość.

konto usunięte

1

@MaTt_BarcaFan Na jakiej podstawie Semedo jest zawodnikiem topowym? Zagrał jeden sezon w Benfice, jeden!

konto usunięte

0

@PheNOmeN Śledziłem jego poczynania regularnie i ma to coś co wyróżnia świetnych zawodników. Według mnie się sprawdzi.

9

@PheNOmeN Zauważ jak grał. Moim zdaniem super. Może być tylko lepszy. Dla mnie idealny transfer.

0

@MaTt_BarcaFan Sidibe przedłużył kontrakt, także można o nim zapomnieć

0

@crackeer Najlepsza z opcji na realnym rynku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?