La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

2

Jakby się tak zastanowić, to podejrzewam, że zarząd wie kogo sprzedać i kupić tylko czeka na tego Verrattiego. Do tej pory myślałem, że Paulinho to plotki, ale sam potwierdził, no coś jest na rzeczy. To "wzmocnienie" na pozycji DM. Do tego w pomocy są pewniacy, jak Sergio, Iniesta i Roberto, więc razem z Pauliną mamy już 4 kolesi. Denis zarzekał się, że zostaje, za Gomesza są oferty, a oni go nie sprzedają, to już 6. Ardy nie liczę, bo nawet jak zostanie, to i tak będzie na skrzydle grał. Do tego ten wyczekiwany Verratti, albo jakiś Eriksen czy Seri i wystarczy. Nie może być więcej, bo pomoc będzie "przeludniona". Myślę, że chcą sprzedać Rakiticia i Rafinhe. Pierwszy przy Verrattim będzie zbędny, a dla drugiego braknie miejsca po przyjściu Deulofeu i "transferze" Roberto. Myślę, że to jest obecnie plan A, wskazywałyby na to ploteczki. Na takiego Verrattiego trzeba zarobić hajs, a sprzedaż tej dwójki to może być ok. 80 baniek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?