La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 983 Culés

13

Wystarczył jeden dzień kilka kaczek dziennikarskich ws. Neymara, a tu jakieś 40% kibiców mówi mu do widzenia, niech idzie, droga wolna itd. Nie wiem, czy z perspektywy kibica Realu śmiać się z tych kibiców, czy też współczuć normalnym kibicom Barcy. Interakcji z takimi jak te 40%, które łyka wszystko co im gazety podstawią. Analogiczna sytuacja do tej z Ronaldo w Realu 2 tygodnie ''gównoburzy'' Koniec pucharu konfederacji i cisza jak makiem zasiał. Też mówiono Ronaldo do widzenia, też wyzywano go od dzieciaków itd. Powiem tak to, że Neymar odejdzie z Barcy jest więcej, niż pewne, ale jeszcze nie teraz, a zakładam, że za 3-4 sezony. Odejście Neymara w tym momencie byłoby nie krokiem w tył, a co najmniej trzema krokami w tył dla rozwoju samego piłkarza i Neymar nie jest na tyle głupi, aby w tym momencie hamować sobie karierę piłkarską. Dlatego naprawdę przystopujcie z tymi osądami Neymara, bo możecie się mocno sparzyć, a gdy ten zostanie i będzie ładował bramki jak te w rewanżu z PSG, to możecie wyjść na niezłych hipokrytów ciesząc się z jego bramek w barwach Barcelony.

Komentarz usunięty

3

@MaTt_BarcaFan Mógłbym to zgłosić, ale nie będę tracił czasu interakcje z Tobą i nie jestem konfidentem, a nazywając mnie białym prowokatorem, sam prowokujesz, ot taki paradoks...

Komentarz usunięty

2

@MaTt_BarcaFan Akurat teraz napisał prawdę, wystarczy 1 bzdurna informacja by pokazało się stado idiotów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?