La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1005 Culés

konto usunięte

4

Byłem sobie na rowerku, wracam, aż tu patrzę wychodzi PAD na wkur*ie i daje mocny i zdecydowany głos w dyskusji o sądach. Kukiz też sporo w tym kierunku zadziałał. Podoba mi się ten obrót spraw, PAD zachował się jak należy w tym wypadku, zaimponował mi, no i Kukizy zbierają teraz plony, bo to był ich postulat i oni go merytorycznie wyłożyli jako pierwsi. To kompletnie pokrzyżowało plany opozycji...

konto usunięte

0

@krzychu1526 Sam nie wiem, co o tym myśleć. Z jednej strony wczoraj Kukiz spotkał się z Dudą, przedstawił postulat, ale bardzo możliwe, że prezydent zrobił to z polecenia "naczelnika".

0

@krzychu1526 A to Kukiz nie jest w opozycji? :D

konto usunięte

4

@Sotirovic Mnie to nie obchodzi z jakiego polecenia. Ważne, że postulat jest bardzo korzystny i dobry. Jeśli zdecydował sam to okej, jeśli z pomocą JK też okej.

konto usunięte

0

@sidzej W jakiej opozycji?

konto usunięte

1

@krzychu1526 Ok racja, postulat jest korzystny. Choć piszę o tym, bo chciałbym, aby Duda zaczął się sprzeciwiać JK, choć w drobnej części ustaw.

konto usunięte

0

@Sotirovic "ale bardzo możliwe, że prezydent zrobił to z polecenia "naczelnika", i właśnie w ten sposób w Polsce nigdy nie będzie zgody. Co by p. Duda nie zrobił, to zawsze znajdzie się jakieś ALE, CHYBA ŻE, JEDNAK. Kaczor ponoć intensywnie rozmawiał z marszałkiem Kuchcińskim, Szydło i wcześniej rzecznikami PADa, więc jakiś zgrzyt pewnie jest.

7

@sidzej Jest, ale w tej innej, tej normalnej, która potrafi krytykować to co złe i nie zachowują się jak debile krytykując wszystko z góry jak leci zapraszając ludzi na ulicę.

konto usunięte

0

@al Fayed Dla mnie to ważne, bo jak to tylko zagrywka, to w przyszłości będą kolejne kontrowersyjne ustawy, a tak może w PiS-ie będą widzieć sprzeciw prezydenta i się powstrzymywać. To nie jest takie byle co.

1

@KamQiX Kwestia sporna. Sam Kukiz to i może i tak, ale jego partia to zbieranina wszystkiego - ludzi, którzy głosują za Pisem, tylko po to, żeby być "w opozycji" do Po i garstka już tylko tych, którzy rzeczywiście podzielaja pogląd Kukiza.

konto usunięte

0

@Sotirovic Zobaczymy co przyszłość przyniesie. Z wszystkich dotychczasowych prezydentów akurat Dudę cenię najbardziej. I dlatego też wierzę, że zachowa honor i nie będzie pacynką Jarka, choć opozycyjne media stale na takiego będą go kreować.

konto usunięte

0

@al Fayed Powiedzmy sobie szczerze, każdy prezydent tylko zatwierdzał ustawy swojej partii, z ramienia której kandydował, więc każdy był "pacynką", to nic nowego.

konto usunięte

0

@sidzej Ale w tej zbieraninie znajdziesz więcej "rigczowych" posłów niż we wszystkich pozostałych partiach: Jakubiak, Andruszkiewicz, Tyszka czy Siarkowska. Dorzuciłbym ewentualnie jeszcze Jakiego, ale to inna strona.

konto usunięte

0

@Sotirovic Oczywiście. Niemniej prezydent pełni głównie funkcję wizerunkową, a tutaj PAD góruje nad Kwachem, Komorem czy Wałęsą.

konto usunięte

0

@Sotirovic Przeciez Dudus to kukielka, on nie ma nic do gadania, robi tylko to co chce kaczka.

konto usunięte

0

@BaRcA!FaN Tak myślę teraz, że i w tej sprawie Duda zrobił to, co mu kazano. Póki władza wykonawcza będzie niżej od ustawodawczej, to nawet niezależny prezydent (wiem, obecnie political fiction) miałby ciężko cokolwiek zrobić.

0

@al Fayed Góruje w czym?
Chyba w nocnej aktywności i na nartach co 2 msc.
I te jego "zdolności" oratorskie - polot dla starszych pań z kółka różańcowego.

konto usunięte

1

@klemens100 Przynajmniej nie włazi na krzesło jak wieśniak ;)

konto usunięte

0

@sidzej Widzę, że nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz. Kukiz'15 ostatnio był przecież oskarżany przez fanów PIS o ciągłe głosowanie ręka w rękę z N. i PO. Trochę nie podoba mi się to u nich,że są mało antysystemowi, czyli przeczą swoim zapowiedzią, ale jest tam kilku polityków, których bardzo szanuję, więc nadal z nimi sympatyzuje. Odwołując się do całego tematu to dopóki nie zmienimy systemu na prezydencki to takie oskarżenia o sterowanie z tylnego siedzenia będą padać. PAD pełni funkcję głównie reprezentacyjną w której odnajduje się znakomicie. Wracając do Kukiz'15 to na razie jedyna sensowna opozycja, nie pchają się do rewolt czy "puczów" tylko starają się prowadzić dialog. Jak widać po dzisiejszych wydarzeniach on przyniósł zamierzone skutki. Na PO-N. już nie daję rady patrzeć, bo oni nadal nie mają sensownego pomysłu, a kolesiostwo i pajacowanie niestety pokazują przy każdej możliwej okazji (krąg w okół SN to już był szczyt błazenady). Co do sądów to zmiany są konieczne i to gruntowne, ale tutaj też potrzebna jest debata i dyskusja... Ktoś mądrze jednak napisał, że nie da się wyciąć w pień całego wadliwego systemu, bo jest spora grupa, która go będzie bronić...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?