La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1109 Culés

0

Szkoda, że przedłużyli Rakitciowi kontrakt. Na chwilę obecną wiadomo na pewno, że Barca chce Verrattiego i pewnie Pałlinjo. Zakładają więc odejście kogoś z dwójki Rakitić/Gomes, nie widzę innej możliwości. "Podobno" za portugalskiego cracka odrzucili już 3 oferty, Rakitić pobiera większą pensję, Rakitić w przypadku transferu Marco całkowicie zablokuje furtkę dla szkółki, tymczasem pozostawienie Gomesza nie, bo jest zawodnikiem o niższym statucie, niż Chorwat i powoływanie czasem np. Aleni zamiast niego nie będzie doprowadzało do zgrzytów. Moim zdaniem to wszystko układa się w dosyć logiczną całość. Wiem, że informacje podawane przez media należy traktować z przymróżeniem oka, ale zainteresowanie Verrattim jest niepodważalne. W przypadku Pałlinjo to wszystko jest jakieś dziwne, no ale coś musi być na rzeczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?