La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 661 Culés

konto usunięte

1

Monaco chce 190mln€ za Mbappe.
Twitter Kręcidło
A niektórzy piszą tu, że za 220 mln kupimy 3 światowej klasy piłkarzy...

4

@DamianVeB11 Klauzula za Neymara teraz wydaje się być śmiesznie niska..

5

@DamianVeB11 Kiedys wydawalo sie, ze 100mln to kosmos, dzis te 220mln za takiej klasy pilkarza to drobne;)

konto usunięte

0

@Dzemix111 Bo jest. CR i Bale mają 1 mld, Ceballos 500 mln. Nawet Messi ma tylko 300 mln.

konto usunięte

4

@Kamilos84 Najgorsze jest to że Barca kompletnie nie jest przygotowana na te zmiany na rynku. Te klauzule mówią same za siebie, transfery z reszta też.

0

@DamianVeB11 mają takie wysokie bo nie chca odejsc , a Neymar przy negocjowaniu kontraktu wiedzial ze jak klauzula nie edzie z kosmosu to zawsze bedzie mial argument do postraszenia...

konto usunięte

0

@konraden Messi raczej nie chce odejść, dlaczego więc nie dadzą mu większej?

0

@DamianVeB11 300 też jest z kosmosu

konto usunięte

0

@konraden PSG na luzie by to wpłaciło.

0

@DamianVeB11 Największym transferem w ich historii jest 64 miliony za Cavaniego, poza tym 300 kontraktu to ogólnie ponad 400 baniek licząc wszytskie podatki , a na to nie stać nikogo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?