La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

2

Neymar nigdzie się nie ruszy. Wczoraj był już transfer prawie dopięty, dzisiaj podaje się tylko okoliczności w razie odejścia Neymara, potencjalne kupna w razie jego odejścia a za 2, 3 dni będzie po sprawie. Neymar zostanie. Cieszy się grą, panuje dobra atmosfera w zespole, widziałem zdjęcia z Instagrama. Ktoś mnie wyśmieje, ale dzisiaj Instagram jest bardziej realistyczny niż gazety i to co wystawia piłkarz, zdjęcia, video przemawiają za niego. Na zdjeciach piłkarz jest zadowolony, uśmiechnięty. Czy tak wygląda człowiek, który jest na wylocie z klubu? Moim zdaniem Neymar śmieje się się tego i dodatkowo nakręcił atmosferę ze zdjęciem jako zamyślony. Jest to okazja, aby klub dał mu podwyżkę lub Neymar chce wziąć sprawy w swoje ręce i wywrzeć na Barcelonie zdecydowane ruchy na rynku transferowym. Dobrze wie, że z tą pomocą co jest znowu będzie kicha, jeśli nie przyjdzie ktoś nowy i nie odmieni gry. Wielokrotnie mówił w wywiadzie, że Coutinho czy Verratti są świetnymi graczami i chętnie widzialby ich w zespole.

Podsumowując. Według mnie piłkarz nie odejdzie z Barcelony. Nie ma jego jasnej deklaracji, że chce odejść, pojechał z drużyną na tournee i ciężko trenuje przed nowym sezonem. Na zdjeciach wygląda na zadowolnego i szczęśliwego, skupionego na nowych wyzwaniach. Wczoraj Neymar był już prawie na 100 % graczem PSG, dziś piszę się jakieś głupoty, za przeproszeniem pier***enie o Szopenie.

3

@Katalonik97 Jeśli cała ta szopka jest po to, by uzyskał podwyżkę, to won z klubu. To była by finansowa katastrofa, on i tak odejdzie. Prędzej, czy później.
BARCA > Neymar

0

@ElPonczato Ciekawe kto wtedy będzie sombrerra robił.

0

@Katalonik97 Jak to kto, Piquenbauer ! :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?