- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
LukaszFan
16
@Rastafarnianin Jak Stanowski wpakował go na mine? Jeśli koleś ściemniał to sam siebie... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Dynak
2
@Bykunn ja trzymam twoja strone i też jestem bardzo sceptyczny. Teraz kolejny oszolom... pewnie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
0
Neymar,Neymar,Neymar,a są w życiu ważniejsze sprawy niż jego transfer...
Fifa 18 czy PES 2018? ;-)
...to jest problem ;-)
Po wersji beta PESa jestem załamany,ale to beta,więc może zmieni się coś jeszcze... ;-)
2
@norbi77 Fifa zdecydowanie :D
1
@norbi77 Fifka. Może kolejne słabe zyski sprawią, że tym Japończykom w końcu zapali się ogień pod tyłkiem i się zepną, żeby w końcu zrobić porządną gre.
0
@norbi77 Subiektywnie, fifa
1
@norbi77 FIFA. PES się skończył w 2009 roku, dalej było już tylko gorzej.
0
@Pawlak1992 To chyba nie grałeś w PESa 2016 i 2017 ,bo były zajebiste (Ps4) ;-)
1
@Pawlak1992 FIFA 14 to największa padaka w jaką grałem, a PES od 2015 rośnie w siłę.
0
@norbi77 A jakieś wady tego pesa po becie,? Bo byłbym zainteresowany ;)
1
@FCBMati10 Dużo by wymieniać :-(
Ta beta miała tylko tryb online.
Zawodnicy poruszają się topornie,w obrone wchodzisz jak w masło,podania dochodzą za każdym razem...ogólnie grało mi się fatalnie,ale poczekam na pełnoprawne demo w sierpniu,bo od 2016 byłem zadowolony z PESa i nie dopuszczam myśli,że mogliby zepsuć coś co w 2017 było świetne :-/
0
@FCBMati10 Teraz na spokojnie poustawiałem w opcjach i jednak byłem w błędzie.Gra się dobrze.Micha się cieszy po udanej akcji.
Bramkarze lepiej bronią z tego co wychwycilem.Tempo gry wolniejsze niż w 2017 i napastnicy potrafią szybciej się urwać obrońcom...to chyba niedobrze,ale to wersja beta i wiele zmian jeszcze będzie.Jestem teraz dobrej myśli i optymistycznie nastawiony co do nowej odsłony :)
Pojawi się demo to wtedy już obadam dokładnie ;)