La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 879 Culés

8

Jak ja widzę sprawę Neymara:
- Barcelona dość mocno i uciążliwe (dla PSG) starał się o Verrattiego, co nie spodobało się szejkom;
- francuski klub był świadom tego, że Barcelona nie odpuści do końca okienka i obawiał się, że może jednak straci zawodnika oraz tego, że sytuacja może negatywnie wpłynąć na szatnię;
- wpadli na genialny pomysł, do którego realizacji wykorzystać postanowili chciwość Neymara Seniora;
- zaproponowali ogromne pieniądze, choć wiedzieli, że operacja jest tak naprawdę niemożliwa do zrealizowania;
- teraz przy ewentualnych negocjacjach w sprawie Verrattiego będą udawali pokrzywdzonych, co całkowicie zamknie Włochowi drzwi do transferu na Camp Nou.

0

@hen0x Drogę zamyka obecnie chociazby to ze Barca wstrzymała działania transferowe w oczekiwaniu na ruch Neymara

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?