La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

konto usunięte

3

Osoby, które uważają, że Roberto nie może spróbować grać, jako rozgrywający, dlaczego tak sądzicie? Według mnie, ma dobre prostopadłe podanie, potrafi szybko wymieniać piłkę na małej przestrzeni, nie boi się zaryzykować, na prawej obronie też się dużo nauczył, jeśli chodzi właśnie o zadania defensywne odbiór, odcięcie innych rywali od podania itp., potrafi ruszyć z piłką i minąć kilku zawodników, co może być tylko plusem, gdy np. rywal będzie skutecznie odcinał napastników i ciężko będzie podać. Co szkodzi spróbować? Oczywiście chciałbym, żeby przyszedł, jakiś topowy rozgrywający, ale będzie o takiego trudno.

0

@BaroPodertos Zgadzam się. Dla mnie to bardziej pozycja nr 8, ale skoro poradził sobie na PO, to dlaczego miałby sobie nie poradzić na pozycji nr 6, o wiele bardziej zbliżonej do nominalnej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?