La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1602 Culés

0

Do wszystkich obrońców Rakitcia, którzy argumentują jego jakość poprzez strzelone bramki z Juve i Realem.


EDIT:Jak widać strzelona bramka nie czyni z kogoś cracka.

konto usunięte

11

@Bartek22 i co to ma obrazować?

0

@MarioVeB! Jakości piłkarskiej nie obrazują 2 strzelone bramki :)

13

@Bartek22 ty tak na prawdę?! Gomes Rakiticowi do pięt nie dorasta. A przy takich porownaniach to równie dobrze Vadisa Ofoe sprowadzmy bo Realowi pięknego gola strzelił.

1

@Bartek22 No właśnie...

1

@eryczek09 Jakich porównaniach? Po prostu chciałem pokazać, że jedna bramka nie czyni z nikogo sztosa, bo jak widzę obrońców Rakiticia, którzy mówią, że jest dobry, bo ładną bramkę Realowi strzelił, to nie wiem, co oni mają w głowie.

konto usunięte

2

@Bartek22 Kiedyś niedoceniany był Busi teraz takim jest Rakitić. Co prawda inna klasa piłkarza ale zobacz jak graliśmy szczególnie w obronie z Rakietą a jak bez. Dawał trochę spokoju i kontrolę. Nie bronie go jakoś bardzo bo wybitnego sezonu nie zagrał ale Ci co go krytykują i uważają za niepotrzebnego i bezużytecznego są lekko mówiąc ślepi. Przecież wiadomo że to nie profil Iniesty i nie przedrybluje 3,4 rywali ale do asekuracji, przytrzymania piłki jest jak znalazł. Poza tym oddaje serce na boisku i wystarczy zobaczyć na przebiegnięte kilometry by zrozumieć że to typ pracusia a nie magika. Ważny i niedoceniany.

0

@Bartek22 Sam fakt, że trenerzy wystawiali go w ważnych meczach świadczy o tym ile znaczy dla zespołu.

0

@Bartek22 Nie wiem co mają w glowie tacy jak ty. Krytyka na Rakiticia jest bezsensowna.

0

@eryczek09 Krytyka na Rakiticia jest beznensowna? Chyba cię coś pokrawczykowało. Najsłabsze ogniwo podstawowej jedenastki. Słaba statystka odbiorów, a podobno tam ciężko pracuje na boisku, 0.8 kluczowych podań przy np. 3.1 Eriksena, a to tylko wierzchołek góry lodowej.

0

@Bartek22 Statystyki nie grają.

konto usunięte

0

@Bartek22 Kieruj się dalej takimi statystykami a daleko zajdziesz. Wychodzi na to że przez ilość strat Neymara pasuje sprzedać a Ter Steghen powinien grać u nas w środku bo staty celnych podań ma genialne.

konto usunięte

0

@Bartek22 Chciał nie trafić, ale mu zeszło...

0

@eryczek09 Właśnie statystyki nie grają, a Rakitic ma sporo lepsze statystyki od takiego Modrica co go zjada.

0

@Bastek_080  Od asekuracji i przytrzymania piłki jest defensywny pomocnik, a nie zawodnik, który powinien być ogólnie od kontroli tempa i kreowania. Za Ery Enrique Rakitic był potrzebnym elementem w drużynie, a za Valverde nie koniecznie tak być musi.

0

@daniel32778 Nie musi lecz może, już nie ty jesteś od przydzielania ról w zespole. Trzeba poczekać na rozpoczęcie sezonu i od tego co zaproponuje Valverde. Dopiero wtedy będzie można wyciągac wnioski.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?