- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1489 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1489 Culés
0
"Pizdowa**ść" za przeproszeniem co niektórych to jest jakiś dramat.
Ojeju, Neymar odchodzi, jak odejdzie, to będzie dramat.
Z takim zarządem możemy powalczyć co najwyżej o Puchar Gampera, Barcelona się kończy.
Coś mi się wydaje, że nic nie wygramy, że Neymar odejdzie za 50 baniek, bo Bartek nie umie robić interesów, że i tak nikogo nie kupimy, że Real nam odjedzie bezpowrotnie, że Barcelona umarła, że nie zdążę dobiec do kibla i coś mi się wydaje, że jest kałowo, nic nas dobrego w tym życiu nie czeka i idę się rzucić z mostu.
Ileż można siać takiego fermentu. Odejdzie trudno, świat się nie skończy, za hajs z niego kupimy dwóch dobrych zawodników. Nie odejdzie spoko, zostaje świetny zawodnik. To szukanie we wszystkim największych negatywów. Jak odejdzie to dramat, dramat, maskaracja i dramat, a zarząd jest tak fatalny, że co najwyżej kupią Siemaszkę. Jak zostanie to jeszcze większy dramat, no bo właściwie go tu nie chcemy, gwiazdorka, karakana. Pragnę przypomieć, że zaledwie 2 lata temu chłopaki zgarnęli tryplet z Rakiticiem w podstawowym składzie(tak wiem, tamten sezon miał dobry, ale to nigdy nie był gość na Barcelonę), Suarezem, który przez pierwszą część sezonu nie mógł trafić na pustą bramkę, niskim Mascherano w obronie(jakoś z rożnych dużo bramek nie wpadło do naszej bramki) i ławką, która poza Pedro i Xavim nie miała nic ciekawego do zaoferowania. Czy Neymar odejdzie czy nie to nadal będzie Barcelona i w jakim by składzie nie grała oglądanie jej to przyjemność. Powiem jak Ferdek Kiepski- "Nie bójcie żaby".
0
@Bartek22 odpowiem na Twój komentarz żebyś nie czuł się źle, że napisałeś tyle znaków i żadnego odzewu :)