- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
3
Oglądając to płaczę, płaczę jak dziecko a nie jestem osobą, która często się wzrusza. I w sumie tak naprawdę nie wiem dlaczego... Może dlatego, że prawdopodobnie ostatni raz gra tu w koszulce Barcelony? Może dlatego, że odchodzi tak szybko i w taki sposób? Może to ta muzyka? Bo uważam, że jest bardzo smutna i idealnie pasuje do tej sytuacji. Chyba najcięższy jest moment z 1:02 min, wtedy moje serce pęka jak wyobrażam sobie, że więcej nie ujrzę tego widoku... Polecam wszystkim, naprawdę warto!
0
@Konias4318 Szkoda goscia, gdyby w szatni byl Puyol, to czuje, ze psychika Neya, nie bylaby juz tak infantylna. Messi roli mentora nie podolal, nikt zreszta od niego tego nie oczekiwal.
1
@Konias4318 Kompletnie tego nie pojmuję, ale oczywiście nic mi to tego. Według mnie Neymar to jeszcze dziecko zachłyśnięte sławą i pieniędzmi, a do tego sztuczna wydmuszka. W żaden sposób nie zamierzam go obrażać, tak go oceniam po tym co widzę. 4 sezony, które tu spędził były na tyle przeciętne dla Barcy*, że jakoś sentymentu do niego nie czuję i czuć nie będę.
*w porównaniu do Barcy Pepa prawie wszystko jest przeciętne
*poza 14/15 i magicznym sezonem w końcówce
2
@Konias4318 Serio? Rozumiem gdyby to Messi, Iniesta odchodzili, ale Neymar? Koleś, który zachowuje się jak typowy najemnik, co chwilę odgrywa jakieś szopki żeby tylko więcej zarobić. Często pajacuje na boisku i poza nim, a teraz pokazuje swój szacunek do tego klubu i kibiców. Ja za nim nigdy nie przepadałem, oczywiście super jak był częścią MSN, ale traktowałem go jak typowego piłkarza, był mi obojętny.
0
@Konias4318 Ja widzę w nim najemnika, dla którego kasa jest ważniejsza niż przyjaźń i tytuły.
0
@Granto Dajcie chlopakowi byc nostalgicznym, to nasza slowianska natura.
Zreszta naiwne jest myslenice, ze w Barcelonie to tylko milosc do klubu.. pieniazki u nas zupelnie nie graja roli. Jestesmy gigantem w swiecie futoblu, to jest mechanizm, ktorego niestety serce nie powstrzyma. Maszyna ludzka.
0
@al Fayed Ma charakter jaki ma ale strasznie sie do niego przyzwyczaiłem i bardzo go lubię mimo wszystko. Druga sprawa, że nie ma lepszego lewoskrzydłowego na świecie.