- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1272 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1272 Culés
5
A ja podzielę się swoją opinią na temat Neymara.
Młody piłkarz, który sprawił swoją grą, że ludzie go pokochali. Lubią jego magię. Wpasowal się do klubu, jest/był przyjacielem Messiego. Wpisał się do historii klubu. Nie raz ratował tyłek Barcelonie. Na boisku wyglądało jakby oddał się klubowi. Po Messim, miał najlepszy strzał z rzutu wolnego, to m. in dzięki niemu Blaugrana wygrała z PSG. Strzelał gole wielkim klubom. Wygrał tryplet. Osiągnął to co zapewne chciał, ale... Jednak czegoś mu zabrakło, może faktycznie chce wyjść z cienia Messiego? Tyle, że z mojej strony wygląda to tak, że tylko będąc w LA Liga, ewentualnie PL można stać się w świetle i pokazać, tzn mam na myśli, że w wielkim, topowym klubie na całym świecie jest bardziej widoczny, znany. Dzieci go znają... Bo to Neymar z Barcelony. Szanuję go za to co robił dla klubu, za te gole. Jednak czasami bardzo denerwowalo mnie jego zachowanie hmm... Wymuszanie, symulowanie. Ale to wszystko przysłania jak wielkim stał się będąc w Dumie Katalonii. Ludzie zapominali, gdy strzelił pięknego gola, zdobył 3 pkt. Teraz... Tersz postanowił odejść. Nie wiadomo do końca czyja to sprawka, czemu tak robi skoro tu ma wszystko. Lubię go, ale... No właśnie ale... Czemu nie powiedział, że odchodzi, albo jakiś znak. Tylko jakieś konflikty, milczenie. Widać, że lubi być w centrum uwagi, bo w końcu gazety piszą o nim od hoho. Widać też, że podoba mu się to. Ta saga jest irytująca, ale wreszcie wiemy jak jest. Stracił wiele fanów, w oczach wielu ludzi... No ii wszyscy mówią, że poszedł za hajsem. Po prostu zepsuł sobie reputację. Były też informacje, że napisał sms Coutinho, żeby nie przechodził do Barcy, ale czy ktoś może to potwierdzic, czy też to wymysł jak większość rzeczy? Obrażając go nic nie zdzialacie, a na pewno nie kłócąc się na LR. Pomimo, że odchodzi... Ja mu życzę powodzenia. Jak to ktoś napisał... Nic się nie dzieje bez powodu. Noo, ale mimo wszystko chce żeby zatesknil za klubem, przyjaciółmi. Za grą w Barcelonie i za rywalizacją z Realem.
VeB.