La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

1

Skoro odszedł Neymar, a znając nasz świetny zarząd, to nie kupimy ani Coutinho ani Dembele, to może czas postawić na to co mamy. Można by postawić na Denisa, może akurat odpali, lub na Alenę, choć żadna z tych opcji nie nada się na ważne mecze. No ale jeśli żaden transfer nie dojdzie do skutku to z tym zostaniemy. Jest jeszcze Deulofeu, i myślę że to tych 3 zawodników powinno bić się o tą pozycję. Chociaż Alena jest lewonożny, to wątpię że tamto miejsce na boisku jest dla niego odpowiednie, no ale jakoś trzeba będzie zastąpić lukę po Neymarze.

1

@MejorCampeones Dybala, zacznijmy od tego, że Alena to "lewonożny Iniesta". Schodzi do środka i musi być ustawiany na prawej pomocy. Skąd w ogóle pomysł, żeby na niego stawiać w kontekscie zastąpienia Neymara?

1

@Bartek22 Chodzi o to że chciałbym, żeby zaczął odgrywać coraz ważniejszą rolę, no ale napisałem że pozycja lewego skrzydłowego nie jest dla niego. Dybala jak dla mnie nie poradziłby sobie na tej pozycji. On teraz gra za plecami napastnika, wątpię że trzymałby się linii tak jak Neymar. A nie możemy mieć obu skrzydłowych będących częściejj w środku niż na swoich nominalnych pozycjach. Tak naprawdę to Neymara nie da się zastąpić, odszedł drugi najlepszy piłkarz świata. Każdy kto przyjdzie w jego miejsce, będzie porównywany do niego i nikt nie sprosta temu, żeby go zastąpić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?