La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1212 Culés

1

Na końcu się okaże, że BVB i LFC nie sprzedadzą swoich piłkarzy, kasa z Kataru nie wpłynie i kur** następny sezon zaczniemy bez transferów, ale z Neymarem.

2

@KamQiX "kasa z Kataru nie wpłynie"

co to za powielanie bzdury?

0

@hoeniker  222 mln nie zostaly jeszcze przelane na konto FCB

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@hoeniker  to jak obecnie wyglada sprawa z hajsem za Neymara?

0

@VamosGirl ale został wystawiony czek...

0

@hoeniker  Wlasnie wiem, ale widzisz co sie dzieje ..

1

@VamosGirl ale został wystawiony czek, nie ma żadnej możliwości, że kasa nie wpłynie.

Mamy te pieniądze, tylko nie w płynnej formie. Tak się sprawa ma.

0

@Mith patrz wyżej :)

konto usunięte

0

@hoeniker  czek to tylko polecenie wyplaty srodkow a co w sytuacji, gdyby takich srodkow na koncie nie bylo? Dopoki hajs nie wplynie to nic nie jest pewne, a jak nie wplynie do 31 sierpnia to Barca nie przekaze dokumentow na czas

1

@Mith nie ma żadnej możliwości wystawienia pieniędzy na taką kwotę bez potwierdzenia banku, nie ma żadnej możliwości by bank wydał możliwość realizacji tego czeku bez wydzielenia tych środków na koncie. On ręczy za ten czek.

Tu nie ma nad czym gdybać, serio.

Barca będzie musiała przekazać dokumenty. Ten czek oznacza, że klauzula została wykupiona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?