- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1168 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1168 Culés
11
Dobrze sie ku*wa stało. Ten mecz pokazał, ze Deulofeu nie będzie żadnym następcą Neymara i najwyzej będzie błyszczał tylko z ogórkami. Twarz Bartomeu doprowadza mnie do szału, jeżeli on nie zrobi wzmocnień typu Dembele i Coutinho, to kibice go zjedzą, bedzie wygwizdywany i wyzywany co mecz, nie bedzie mial czego szukać i najprościej mówiąc, niech wyp*erdala. Przegraliśmy przez swoją własną głupotę, samobój i dwie bramki po kontrach, przy pierwszej kontrze Rakitic zapomniał jak sie uderza na bramke rywala, a przy drugiej Suarez zalozyl koszulkę Realu i zagrał swietna piłkę, niestety nie na naszą korzyść. Ogólnie dziwny mecz, karma do Ronaldo za pajacowanie wróciła błyskawicznie. Oni jak i my mielismy sytuacje, tylko, ze oni byli skuteczniejsi, na otarcie łez wleci oficjalka Paulinho. Szkoda gadać.
0
@I Love Fc Barcelona Specjalista powiedział o Deulofeu po jednym meczu. W takim razie powiedz mi kto przyjdzie i w pierwszym oficjalnym meczu i to GD będzie liderem drużyny. Coutinho? Dembele? No kto. Kto według Ciebie na LW jest na poziomie Neymara obecnie na świecie? Odpowiedź brzmi NIKT. Więc nie szukajmy drugiego Neymara tylko zmieńmy styl gry,
0
@jeonek Liderem drużyny byłby Messi. Albo jesteś ślepy, albo nie wiem, ale to od razu widać, ze Gerarda przerósł ten mecz i biegał z kupą w majtkach. Ja nie oczekuję od niego gry takiej jak Neymar, bo to niemożliwe. Ale natomiast jestem pewny, że taki Coutinho czy Dembele pokazaliby się dzisiaj z lepszej strony niż Deulofeu, ponieważ są o klasę lepsi od Hiszpana. Deulofeu może grać sobie z Espanyolem lub innymi Betisami, ale na takie mecze jak ten potrzebny jest ktoś z dwójki, o których mówiłem.