La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

12

Tak krytykowali Madryt, że psują rynek, że nie stawiają na wychowanków, a Real za kilkanaście mln ustawił pomoc na najbliższą dekadę, Barca w tym czasie kręci brazylijskie wałki (Keirrison, Neymar, Douglas, Paulinho) za wielokrotność ich wartości. Co to to się porobiło...

konto usunięte

17

@pro_gamer Neymara bym do tego zestawienia nie wrzucał. Swoje u nas zrobił, władował multum goli, zaliczył od groma asyst, przyczynił się do sukcesów drużyny, a finalnie jeszcze na nim zarobiliśmy. Co do pozostałych to się zgodzę. No, ale jestem pewien, że to ostatnie takie okienko. Bartuś wkrótce wylatuje.

3

@LuisSalvano Neymar sprawdził się sportowo, to nie podlega dyskusji, jednak kulisy tego transferu jak i późniejsze batalie z prokuraturą nadszarpnęły wizerunek klubu.

0

@pro_gamer No ale w sumie Barca ma teraz( Messiego, Roberto, Inieste, Busquetsa, Denisa, Deulofeu, Marlona) jako wychowanków. A Real- zespół złożony z forsy. Prawie cała jedenastka. My mamy pomoc zbudowana naturalnie z zawodników wychowanków. Ich pomoc to pomoc za hajs. To tak jak zbudowanie rzeźby naturalnie a zbudowanie jej na sterydach. Jest to sztuczne. Ale tym się teraz rządzi football- pieniędzmi i Barca powinna niestety odejść od filozofii wychowanków i skupić sie na porządnych transferach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?