La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

2

Troche mnie dziwi taki duży optymizm niektórych tutaj.To, że Coutinho chce odejść nie znaczy że Liverpool go sprzeda. Zrozumcie to wreszcie! Wrzucacie jakies wypowiedzi piłkarzy o niepewnych źródłach i już myślicie że transfer blisko. Póki co wypowiadają się tylko piłkarze czyli osoby które moja g*wno do powiedzenia. Jeszcze nikt z zarządu się nie wypowiedzial. Żadne, nawet najgorsze źródło nie podaje żeby toczyły się jakieś negocjacje itp. Jednym slowem sprawa identyczna jak z Verrattim. Cudem będzie jeśli 2tyg przed końcem okienka Liverpool zgodzi się sprzedać Brazylijczyka. Ale przy naszym nieudolnym zarządzie to i tak nie będzie dawało pewności bo pewnie Anglicy zaśpiewają olbrzymia sumę, a nasi przyzydza bo lepiej dac na Paulinho.

0

@Granto To samo w sprawie Dembele

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?