La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

2

Rok 2014. Barceloną nie rządzą kretyni, nie mają problemu z zapłaceniem 4,5 mln euro Mallorce za Asensio. W kolejnych latach mimo sukcesów skład jest stopniowo odmładzany, wychowankowie sprzedawani są z zyskiem, a klauzule odstępnego piłkarzy pierwszego składu spełniają realia obecnego rynku będąc zaporowymi. Zarząd rezygnuje z nieprzemyślanych zakupów starych piłkarzy, stawiając na młodzież, łącząc doświadczenie najlepszego piłkarza na świecie z niewyczerpaną energią młodości. Kluby w europie i na świecie wiedzą, że nie mogą żądać od klubu z Camp Nou astronomicznych kwot za swoich piłkarzy, bo mimo ogromnych przychodów w klubie mogą sobie oni pozwolić na sprowadzenie innego grajka za rozsądne pieniądze. Potentaci europejscy nie mogą szantażować prezydenta i dyrektorów sportowych bo wiedzą że Blaugrana dysponują szeroką kadrą i transfer ma na celu raczej odmłodzenie składu niż przeprowadzanie rewolucji. W Hiszpanii mimo, że real również prowadzi dobrą politykę to Barcelona dalej nie schodzi ze szczytu, ponieważ plan długoterminowy istnieje. Tak mogłoby to wyglądać, wystarczyłaby wizja i zdrowy rozsądek, bo sukcesy przychodzą lub nie, a to od podejmowanych decyzji kadrowych, personalnych zależy przyszłość klubu.Obyśmy doczekali znowu obfitych lat, warto będzie nawet na nie poczekać... Visca el Barca!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?