La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 897 Culés

4

Pewnie już wiele osób tutaj o tym mówiło ale tak jak Real wiele lat pracował na to co teraz ma. Jak wiele lat budował zespół, kreował młodych zawodników tak my wiele lat to zaniedbywaliśmy sprowadzając do zespołu szrot i zapominając o szkółce. Nasz zarząd przez wiele lat na to pracował i nie zmienią tego świetny transfer czy nawet dwa. Tu pół zespołu jest do wymiany jak nie lepiej. Bartek z ekipa nas niszczyli od dawna tylko MSN to jakoś ciągnęło a teraz po odejściu Neya już nie ma nawet tego. Boję się że to mogą być bardzo chude lata. Strach teraz trafić nawet na takie PSG bo zrobią z nas marmoladę. Wiem że to początek dopiero sezonu ale przyszłość nie wygląda kolorowo. Jeszcze brakuje żeby Messi nie podpisał kontraktu jak widzi co się dzieje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?