- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
3
Wszyscy rozpisują się jaki ten Real jest wielki itp... Ok,wygrali z nami i należą im się gratulacje ale ludzie...to my pozwoliliśmy im wejść sobie na głowę.Gdyby nie udało im się strzelić 3 bramek na Camp Nou to nie zagraliby tak odważnie jak wczoraj.Powiedzmy sobie szczerze,Barca po odpowiednich wzmocnieniach jest lepsza od "Królewskich".Wnioski po wczorajszym meczu nasuwają się same:potrzebne jest wzmocnienie środka pola i lewego skrzydła.Te transfery są konieczne aby nie zaliczać tego sezonu na straty.Pomocnicy w naszym klubie praktycznie nie istnieją i to jest dramat,bo tą formacją szczyciliśmy się jeszcze kilka sezonów temu.Valverde popełnił wczoraj błąd,gdyż w środku pola zestawił ze sobą trzech pomocników nastawionych bardziej na destrukcje (Busi,Raki i Andre).Brakowało wczoraj kreatywności w środku pola,a z obecnego składu gwarantują ją jedynie Roberto,starzejący się Iniesta i być może Denis Suarez gdyby dać mu szanse...
Gdy już jesteśmy przy szansie...Dlaczego do jasnej cholery trener nie wystawił w składzie Denisa?Owszem może zagrałby słabo jak reszta zawodników,ale zasługiwał na szansę bardziej niż ktokolwiek.W poprzednim meczu po jego wejściu stworzyliśmy z 5 sytuacji (a trzeba pamiętać że bardziej odpowiada mu gra jako rozgrywający a nie skrzydłowy).Na pewno dałby więcej drużynie niż człapiący Gomes...
Wnioski po dwumeczu:
Najlepsi na boisku: Umtiti,Alba,Denis Suarez
Największy przegrany:Denis Suarez :(
3
@Kajtek77 Z całym szacunkiem, ale argumentacja znikąd wzięta. Z Twoich słów wynika, że w sumie Real nie jest dobry, tylko Barcelona pozwoliła im tak zagrać i nastrzelać goli...to może PSG też w sumie stwierdziło, że jednak nie chce im się dalej grać w LM i dadzą sobie wbić 6 bramek? :D
Odpowiednie transfery w wypadku Barcelony muszą oznaczać tylko i wyłącznie konkretne wietrzenie szatni. Cou i Dembele niewiele zmienią, mogą być solidną podstawą, ale ciągle będzie brakować 3-4 tranferow.
1
@Kajtek77 Dam Ci takie porównanie:
Podstawowa pomoc Realu: Casemiro-Modrić-Kross
Rezerwowa pomoc Realu: Asensio-Ceballos-Isco/Kovacić
Podstawowa pomoc Barcy: Busi-Rakitić-Iniesta
Rezerwowa pomoc Barcy: Denis-Gomes-Rafinha/Arda
Porównaj to sobie, a potem:
Bale-Benzema-Ronaldo
Vasquez-Mayoral-Isco
Messi-Suarez-Deulofeu
Arda-Paco-Denis
Jak tu nie chwalić Realu? Mają prawdopodobnie najlepsza kadrę na świecie, a my tartak w pomocy...
0
@Amigo_Blanco Ale ja nie twierdzę że Real jest słaby.Jest obecnie najlepszą ekipą ale my do tego doprowadziliśmy.Przez pomijanie La Masii,zbędne transfery itp.