La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 860 Culés

25

Paulinho:''Miałem trudne dzieciństwo,ponieważ moi rodzicie nie mieli zbyt dużo środków na życie. Mieszkaliśmy w bardzo skromny mieszkaniu,więc miałem bardzo ciężkie początki kariery. Barcelona to mój tryumf. Moja Mama zawsze towarzyszyła mi w mojej karierze. Nie mieliśmy zbyt dużo finansów,ale zawsze wspierała mnie i zapewniała odpowiednie sprzęty do gry. Zawsze będę jej wdzięczny ponieważ była istotną częścią w mojej karierze.'' [MD]

2

@BarcaInfo Gadka jak dla większości piłkarzy. Gdybym pochodził z biednej rodziny też bym pewnie został piłkarzem a tak zamiast kopać piłki musiałem chodzić na dodatkowy angielski, niemiecki , biologia a wieczorami szkoła muzyczna :p

0

@BarcaInfo Ten transfer to lewy interes Bartomeu ale Paulinho nie da się nie lubić.

konto usunięte

0

@puziols Teraz możesz zostać geologiem z fletem

0

@BarcaInfo Szanuje go jako człowieka i za to że nie miał łatwo a osiągnął sukces ale nie zmienia to faktu że moim zdaniem jest zupełnie niepotrzebny i żałuję że za tą kasę nie kupiliśmy choćby inigo

0

@Socjopata W dodatku flet ma zawsze przy sobie :V

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?