La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

3

Pisałem już o tym kiedyś i teraz do tego wracam. Co niektórzy twierdzą, że Valverde to ciepła klucha i nie da sobie rady, że jest podobny do Martino, który miał dobre pomysły, ale w pewnym momencie się przestraszył. Moim zdaniem tak nie będzie, Ernesto ma duże doświadczenie, ale rzeczywiście wygląda na gościa, który nie wstrząśnie drużyną, a przydałoby się. Chciałbym powrotu Puyola do szatni. Taki barceloński Adam Małysz. Motywator, trener personalny, psycholog, cholera wie.

Gdy kapitan wyda rozkaz, to te wszystkie głupoty i wątpliwości im wylecą z głowy.

konto usunięte

2

@Bartek22 Mnie się marzy, że przyjdzie do nas Simeone i weźmie ze sobą Antka C :

konto usunięte

10

@Bartek22 A mi się wydaje że Valverde tylko pozornie jest taki spokojny.Ma duże doświadczenie a to przekłada się na pewność siebie.Myślę że jak będzie trzeba to wstrząśnie drużyną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?