La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

8

Fajnie byłoby włączyć Rakitica i Gomesa za jednym zamachem w transfer Coutinho, np 80 mln + powyższa dwójka. Byliby zbawieniem w środku pola LFC + by pasowali do drewnoligi.

konto usunięte

0

@puziols Już widzę jak któryś z tych zawodników jest zbawieniem dla środka pola klubu grającego w CL

0

@puziols Sorry za mocne słowa, ale powiem krótko. Eee pierdolisz pan! Z tą drewnoligą toteż daleś do pieca. Eriksen, Coutinho, Son, Ozil, Cazorla, Silva, Fabregas, To piłkarze, którzy mają większą technikę, niż obecny środek pola Barcy, jeśli wyciągnąć z Barcy Busiego.

1

@AmigoBlancos No i co z tego że mają większą technikę ? Chodzi mi o to że w BPL dużo łatwiej grać drewniakom niż w hiszpanskiej. W LFC w środku gra Henderson czy Milner. Gomes i Rakitic z miejsca podnieśli by tam poziom

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?