La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

0

Mecz dzisiaj niezły. Tylko wszedł Denis i od razu przypomniał mi Isco xD. Ładnie sobie z Messim grał. Deulofeu- będzie z niego dobry zmiennik. Myślę, ze zobaczymy Dembele i Seriego w naszym zespole. Ten Dembele jest nam potrzebny jak woda do picia. Jako jedyny może zastąpić Neymara a zwłaszcza ze ma dopiero 20 lat, a Neymar w tym wieku grał dopiero w Brazylii. W wieku 25 lat Dembele będzie kotem chyba jeszcze większym niż Neymar. Co do Brazylijczka. No ładnie robi te tricki. Ale czy za to dają punkty lub gole. No nie. W tamtym sezonie Neymar czarowal, ale rzadko znajdował drogę do siatki, okiwal pół składu, a najważniejsze, czyli gol nie padal, lecz powietrze. Wiele okazji marnowal. Zobaczymy.
Coutinho da się zastąpić Serim- tylko 40 mln a ma te barcelonskie ruchy. Będę bardzo zadowolony jeśli już wreszcie pozyskamy tego Dembele. On musi grać na tej lewej flance. Tam ewidentnie kogoś brakuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?