- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1147 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1147 Culés
11
Powoli zaczynam iść w tym kierunku, że Premier League przerasta Pepa.
Gołym okiem widać, że taktyka narzucana przez Hiszpana nie leży na angielskich boiskach, a piłkarze City wyglądają jakby nie mieli pomysłu bądź odpowiedniej jakości do takiej gry.
Moim zdaniem największym błędem Pepa jest Barcelona, która jest dla niego odniesieniem.
Juz w Bayernie było widać, że nie można przenieść systemu Barcelony do nowej szatnii i wdrążyć to w sezon, dwa.
Drugi mankament, to transfery.
Odnoszę wrażenie, że Pep chciałby wszystko, a nie ma nic.
Śmieszy mnie sytuacja z Bravo i Hartem, a teraz z Alexisem, którego chce wcisnąć na siłę, bo widzi, że Sane, którego sam sprowadzal nie jest gwarancją 15 bramek w lidze.
Reasumując jego pobyt na wyspach, to narazie duży minus i naprawdę biorę pod uwagę, że zdobył w pierwszym sezonie swojej pracy 3 miejsce, które dla wielu klubów i ekspertów Premier League jest sukcesem. Jak dla mnie to było oparte na dużym szczęściu. City grało przeciętnie, gubiło punkty, a w meczach z top 6 nie pokazało nic nadzwyczajnego,
1
@barcowy1899 W tym sezonie wygra lige, spokojnie.
3
@barcowy1899 I z pewnością minusem jest kasa na te wszystkie transfery, których sobie życzył Pep. Szejki mu sprowadzili kogo tylko chciał, a i tak gra się nie poprawiła. Gundogan, Stones, Sane, Nolito, Zinczenko, Bernardo Silva, Walker, Danilo mało nie kosztowali.
0
@MontelQ Nie wiem...
Mou zrobił 2 mocne transfery, które mają odbicie na grze United, kiedy Pep wymienił pół składu i męczą się ze Stoke.
United wygląda jak stary dobry Manchester.
W tym sezonie konkurencja jest dużo większa, bo dochodzi potężny Liverpool i mam nadzieję, że wzmocniony Tottenham, Conte tez nie można skreślać.