La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

5

Według mnie Lemar nie pasuje do Barcelony.Typowy gość na wrzutkę z lewej strony.Barca nie ma tuzów w polu karnym jak Glik,Falcao,Giroud.On kompletnie stylem tu nie pasuje,po tej lewej stronie w Barcy będzie się czuł jak z kulą przy nodze.Dobry piłkarz,ale tak samo jak Andre Gomes nie pasuje pod ten styl gry.

konto usunięte

5

@Damian11 "Typowy gość na wrzutkę z lewej strony" - haha. Nie wiem, oglądałeś chociaż dzisiejszy mecz Francji albo w ogóle jakiś mecz z jego udziałem? xD

konto usunięte

1

@Damian11 My w ostatnim czasie gramy tak wolno, że chłopak by się strasznie męczył, bardzo dobry zawodnik na szybkie kontry

0

@BaroPodertos Tak oglądałem,i gość grał na lewym skrzydle w Monaco i miał mnóstwo asyst poprzez wrzutki ma głowę.I co ty na to?

konto usunięte

0

@Damian11 Co ja na to? Gadasz głupoty. Lemar to nie jest typowy skrzydłowy. Najczęściej gra na wysokości linii pomocy, czasami schodzi nawet jeszcze głębiej. Oczywiście porusza się też na skrzydle, ale nie tak często jak w środku. Potrafi szybko rozgrywać, grać kombinacyjnie, nie boi się zagrać ryzykownie i jeszcze wiele więcej jego plusów można wymienić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?