La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 619 Culés

4

Fajnie gdybyśmy do poniedziałku wywalczyli awans na MŚ, bo wtedy w październiku Nawałka mógłby sprawdzić kilku nowych zawodników i jakieś nowe ustawienia/pomysły taktyczne. A Armenia i Czarnogóra to fajni rywale, żeby na nich to wszystko przetestować.

konto usunięte

0

@Wossi61FCB Ta, pewnie Jodłowca na 10. Jak ma wystawić 10 nowych zawodników w pierwszym składzie to ja dziekuje a tak często bywało w naszej reprezentacji

0

@QAZ Nikt tu nie mówi by zmieniać cały skład, ale jest kilku zawodników, którzy zasługują na szansę. Skorupski, Bednarek, Kamiński, Kędziora, Matuszewski, Góralski, Wszołek czy Teodorczyk i Wilczek. Ten turniej naprawdę może być dla nas historyczny. Mamy realną szansę, żeby dojść przynajmniej do ćwierćfinału a kto wie może pokusimy się nawet o medal? Ale do tego potrzeba szerokiego i sprawdzonego składu, dlatego liczę, że jeżeli teraz wywalczymy awans to na tych dwóch ostatnich meczach eliminacji trener da szansę innym ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?