- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 750 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 750 Culés
2
Ogólnie to tak, nie mam jakiejś tam ogromnej pretensji do zarządu w kwestii Cou, gdyż kasa jaką oczekiwali the reds to jakaś paranoja (nie mniej jednak bardzo bym chciał go u nas). Pretensje mam o to, że nie poszukali i nie zakupili innych zawodników, świat nie kończy się tylko na Brazylijczyku. Chodzi mi w tym momencie o młode talenty za nie dużą kasę, nie zawodników typu Ozil czy Di Maria, a właśnie młodych zawodników, którzy maja potencjał i mogliby wyrosnąć na piłkarzy światowego formatu, kto nie ryzykuje ten nie ma. Spójrzcie co zrobił Real, wykupił praktycznie wszystkie młode talenty a teraz się śmieją, owszem mogą oni nie wypalić, ale wystarczy, że tylko jeden wystrzeli z formą, co właśnie możemy doświadczyć w przypadku Asensio. Powinniśmy zaryzykować z młodymi perspektywicznymi chłopakami, no tak powinniśmy... W związku z tym zarząd out i nie maja nic na swoje usprawiedliwienie, mieli bardzo dużo czasu, nie zrobili praktycznie nic, poprzedni sezon stracony był przez pomoc, a my w tym okienku nie kupiliśmy nikogo na ta pozycję. Wracając do młodych talentów, w tym roku odbywały się u nas mistrzostwa europy młodzików, to właśnie na tym wydarzeniu Barcelona powinna skupić swoją uwagę i szukać przyszłe gwiazdy do swojego zespołu, a nie płacić 150 milionów za Francuza oraz dawać mu tak chorą pensje pomimo tego, że jeszcze niczego nie udowodnił. Podsumowując stokroć byłbym szczęśliwszy gdyby jakiś młodzik za nie dużą kasę u nas wystrzelił, a niżeli sprowadzać gwiazdy, które jeszcze tak naprawdę niczego nie udowodniły za tak grubą kasę. Marzy mi się polityką transferowa Borussi, Monaco itp. w naszym klubie ehhh.
0
@Xwowrak Nie wiem czy chociaż jednego skauta wysłali na te mistrzostwa do Polski. Większość topowych drużyn powysyłała ich w cholerę...