La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

13

Messi kocha ten klub i go nie opuści. Zwleka z kontraktem specjalnie. Chce wywrzeć presje na zarządzie lub jego dymisji.

konto usunięte

2

@Katalonik97 Messi nie ma takiej mocy by obalić zarząd bo najzwyczajniej nie wygra z ich chciwością, zachłannością, upartością czy zadufaniem w sobie. Popatrz na dzisiejszą konferencje. Ci ludzie odwalili partanine, ale wyszli do kibiców zadowoleni i dumni ze swojej pracy. Dlatego nie wierzę, że odpuszczą.
Messi czeka z oceną jakości zespołu pozbawionego Neymara, drużyny która nie otrzymała należytych wzmocnień. Jeśli okaże się, że Barca nie jest w stanie zapewnić mu już godnej jego talentu jakości, Messi odejdzie.

1

@Ratamahatta Też mi się tak wydaje.
Pewnie się zastanawia czy nastąpi upadek całkowity.
Najlepsze jest to że tutaj zależy wiele od samego Messiego.
Jak zgubi motywacje to Barca utonie a on opuści ten okręt, całkiem słusznie zresztą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?