La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

20

Mbappe strzelił gola. Ciekawe jak się zaprezentuje jutro Dembele? Nie mogę się doczekać jego wystepu.

0

@Piotr,1985 Mam głupie przeczucie, że zarobi czerwo... derby, będzie chciał się wykazać, a temperament ma.

0

@Kapitan hawk A on miał jakieś czerwone kartki na koncie i czy często je łapał w Rennes jak i BvB?

1

@Piotr,1985 No właśnie chyba nie :) tu jednak derby a i presja ogromna.

4

@Kapitan hawk Eee tam presja. Według mnie Dembele to zawodnik, który znakomicie radzi sobie z presją i gra odważnie. Stawiam, że jutro strzeli bramkę i dołoży asystę. :-) W swojej karierze dostał tylko 11 żółtych kartek.

0

@ViscaBarca123 11 żółtych kartek dostał w ciągu poprzedniego sezonu w BVB. Tak więc bardzo dużo. Do tego 7 w lidze, a grał 2000tys minut więc nie jakoś bardzo dużo.

0

@Granto Zagrał 3387 minut, więc kartkę dostał mniej więcej co 370 minut (1 kartka na 3,4 spotkania).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?