La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

4

Jak dla mnie to w krótkim czasie Semedo i Dembele to może być najniebezpieczniejsza prawa flanka świata ! Vamos Barca !

2

@IronSanHybrid W krótkim czasie na pewno nie. Dembele według mnie potrzebuje sporo czasu zanim wskoczy na taki topowy w Barcelonie poziom. Myślę, że jeden sezon to minimum, a wydaje mi się, że dopiero gdzieś po 2 latach ten chłopak ruszy tak na maxa. Pamiętajmy, że on ma dopiero 20 lat więc za dwa lata to wciąż będzie bardzo młody piłkarz. Semedo też ma dużo do nauki, zwłaszcza w ofensywie. W defensywie radzi sobie bardzo dobrze, ale w ataku troszkę brakuje konkretów i takich wejść w pole karne w stylu Alvesa. Być może wynika to z taktyki, ale na pewno też jeszcze z nieogrania w Barcy. Jemu też bym dawał sezon na takie rozegranie się.

1

@Granto Wszystko potrzebuje czasu, ale jak już będzie gotowe to będzie zabójcze :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?