La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 702 Culés

1

Obowiązkiem z Eibarem nie jest gra Denisa, Digne, Semedo, czy Paulinho. Obowiązkiem jest posadzenie Suareza i spróbowanie gry bez niego. To jest obecnie cień piłkarza. Z tego co pamiętam, to na Pique ława kiedyś podziałała bardzo dobrze. Oby Valverde nie bał się tego zrobić. Mam nadzieję że od drugiej połowy Semedo na PO i Roberto w pomocy.

0

@PatrychoO I kogo za niego? Tylko nie mów, że Paco, bo chyba padnę. Ewentualnie Denis albo Deulo w sumie, skoro i tak nie ustawiają Suareza na dziewiątce, czyli tam, gdzie ustawiany być powinien.

0

@baddiekix Kogokolwiek. Denis - Messi - Deulofeu i tyle. Poza tym, dlaczego nie Alcacer? Od tego, co prezentuje Suarez, może być tylko lepiej.

0

@PatrychoO No z tego, jak ostatnio zagrał Paco, to powiedziałabym, że aż dziwne, iż może być od Suareza gorzej..

0

@baddiekix to jest najgorsze,nawet taki Suarez jest lepszy od Paco,liczyłem że spróbujemy coś typu DMD ale niestety Dembele już wypadł

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?