La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1129 Culés

3

Fajnie, że w końcu gra ktoś (Marlon), kogo Barcelona wysłała na wypożyczenie.

Szkoda tylko, że za rok może się dla niego nie znaleźć miejsce w kadrze z powodu paszportów (Paulinho + ew. Mina + ew. Coutinho).

2

@hen0x Ja to bym taką trójeczkę z Nicei przytulił. Trio MMM
Marlon-Misiaczek-Malanga(Sarr)

1

@Bartek22 Sarr ostatnio na ławce kosztem Marlona.

A w Seri'ego, to ja wątpię. Jeśli go teraz ratunkowo nie sprowadzą zimą, to raczej nigdy nie przyjdzie. No a środek pola ostatnio nie wygląda tak źle, więc raczej nie będą kogoś "na siłę" szukać.

0

@hen0x Szkoda trochę. Na pewno odpuściłbym tego Minę. Ściągnąłbym z powrotem Marlona, a drugim stoperem mógłby być może Inigo, może Sarr albo jeszcze ktoś inny. De Light też byłby spoko. Na Misia rzeczywiście nie ma miejsca, ale mam wielki sentyment do tego pana.

3

@Bartek22 Do mnie też ten Mina nie przemawia. Gość po mundialu będzie mieć 24 lata i zero doświadczenia na europejskich boiskach. Śmierdzi babolem. No ale klub chyba na siłę chce kogoś zbliżonego profilem do Pique (wysoki, zwrotny, usposobiony ofensywnie).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?